WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba! Doktorumuz Sorularınızı Bekliyor
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz

Yüzlerine Sülük Yaptıranların Yorumları

Yüzlerine Sülük Yaptıranların Yorumları Sayfasına Git

 

-Ünlüler ve Sülük Tedavisi

Bayanların güzellik formülü 

46 yaşındaki Demi Moore, Hollywood standartlarını bile aşan gençliğinin ve güzelliğinin sırrını açıkladı. Gençliğinin ve güzelliğini sırrını Tıbbi sülüklere borçlu olduğunu. Avusturya”da sülük terapisi gördüğünü söyleyen Moore, Her zaman doğal yöntemleri tercih ederim dedi.

Rus güzellik uzmanlarının sıklıkla uyguladıkları yöntemlerden biride ameliyatsız kozmetik diye bilinen doğal tedavi ile güzelleşmede sülükleri kullanmalarıdır. Çok eski ve hızla yarar gösteren bu yöntem uzun yılların tecrübeleriyle ortaya çıkmıştır.

Sülükler yüz bölgesesinde tetikleyici noktalara konulduğunda gençleştirici ve canlandırıcı etkiler gösterir. Tiroid bezinin eş zamanlı çalşmasını hızlandırır ve kronik yaraların ve rahatsızlıkların (sinüs iltihabları, siyah noktalar, bademcik iltihapları, kulak iltihapları, deri iltihapları, deri üzerindeki lekeler ve kırışıklıkları) hızla iyileşmesini sağlar, beyindeki kan akışını hızlandırır, horlama tedavilerinde, ve sigaranın ciltdeki etkilerinin tedavilerinde kullanılır.

Sülüklerin ısırdığı zaman bıraktıkları yara izlerinden korkulmamalıdır, yaralar 7 ila 10 gün arasında kaybolur. Sülüğün gençleştirme etkisi ve insan derisindeki kan akışının hızlanması ile 4 – 6 hafta arasında gerçekleşir.

 

Demi Moore Tıbbi Sülüklerle gençleşiyor…

46 yaşındaki Demi Moore, Hollywood standartlarını bile aşan gençliğinin sırrını açıkladı. Avusturya’da sülük terapisi gördüğünü söyleyen Moore, “Her zaman sağlıklı yöntemleri tercih ettim” dedi.

Yeni filmi Flawless’ın tanıtımı için David Letterman Show’a katılan Demi Moore, anti-ageing sırlarını açıkladı.

30 yaşındaki oyuncu ve TV yıldızı Ashton Kutcher’la evli olan Moore, birçok yıldızı gölgede bırakarak Hollywood standartlarını aşan gençleşme çabaları için, “Sağlıklı olmayan hiçbir şeyi yapmıyorum, her zaman en sağlıklısını tercih ediyorum” dedi.

Moore, Letterman’a Avusturya’da sülük terapisi gördüğünü söyledi.

Eski Mısır’da doktorlar tarafından kullanılan ve çok yaygın olan sülük terapisinde, sülükler vücuttaki kanı emerken, vücuda bazı enzimler zerkediyor. Bu enzimlerin vücuda şifa verdiği iddia ediliyor.

Tedavi sırasında sülükler vücuda iyice yapışıyor ve tamamen doyana kadar vücuttan ayrılmıyor. Doyduktan sonra ise yuvarlanarak düşüyor.

Demi Moore, sülük terapisinden memnun kaldığı tedaviyi yenileceğini ifade etti

Petek Dinçöz Rahatlamak için Sülük Tedavisi Yaptırıyor…

Beylikdüzü Migros’ta bir tanıtıma katılan Petek Dinçöz, rahatlamak için masaj yaptırmadığını söyledi

Sülük Nedir Ne işe yarar

Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisi

6 yorum
 • Cevapla
  30 Haziran 2021, 23:56

  Merhabalar çene altımda lenf nodülleri bulunmakta 3 yıla yakındır yan taraflarında bir kaçtane daha olustu doktora cok gittim korkulacak bir durum yok dediler fakat ara ara rahatsız ediyor ağrılarım oluyor sülük tedavisi iyi gelir dediler ilk seansda yaptırdım 21 gün oldu görünüşte herhangi bir değişiklik olmadı bir kac gin sonra alt tarafta iki tane daha oluştu zamanla kücüldü ama agrılarımda azalma oldu ikinciyi yaptırmalımıyim teşekkür ederim …

  • Cevapla
   3 Temmuz 2021, 13:33

   Merhaba, ilk önce geçmiş olsun. Lütfen detaylı bilgi ve randevu için arayınız: 0538 294 04 29 / 0232 487 80 79.

 • Cevapla
  9 Temmuz 2021, 09:37

  Merhaba sünüzitim var yüzüme sülük uygulayabilirmiyim yüze uygulamak tehlikeli diye okuyorum birçok yerde aslı varmı

  • Cevapla
   15 Temmuz 2021, 15:55

   Merhaba, ilk önce geçmiş olsun. Lütfen detaylı bilgi ve randevu için arayınız: 0538 294 04 29 / 0232 487 80 79.

 • Cevapla
  14 Kasım 2022, 23:11

  merhabalar hocam babam şeker hastalıgından dolayı görme kaybı yaşadı göz arkası damarlarında çatlama oldugundan dolayı göz arkasında ödem oluşmasına sebep oldu ödem yüzünden görme kaybı oluşuyor sol göz ameliyat oldu ameliyat sonrası hiç görmedi sağ göz de suan %30 falan anca görüyor dr tedavisinde göz arkası ödem dağılması için igne uygulanıyor sülük tedavisi olsa göze etkisi olurmu saygılarımla kolay gelsin.

  • Cevapla
   10 Nisan 2023, 14:37

   Merhabalar. Bazı göz rahatsızlıklarında sülük tedavisi uygulanabilmekte bunun için hastayı muayene edip değerlendirmek gerekiyor

“Merak ettiğiniz tüm soruların cevabını yorum yazarak bulabilirsiniz. Yorumlarınıza en kısa sürede cevap verilecektir.”

SCROLL UP